Strona internetowa jest Twoją wizytówką w internecie. Dzisiaj bez przejrzystej i wygodnej strony nie masz szansy niczego sprzedać, albo inaczej – szansę masz, ale Twoja konkurencja ma znacznie większą. Strona internetowa musi być skuteczna i dawać użytkownikom to, czego szukają, bez tego po prostu znajdą inne rozwiązania.

Sklep internetowy działa identycznie, jeśli nie dasz łatwego dostępu do tego czego szuka Twój potencjalny klient, znajdzie to u konkurencji. Łatwiej, szybciej i bardziej przejrzyście. My zadbamy o łatwy dostęp do Twoich produktów i przejrzysty zachęcający system sprzedażowy, a ty zadbasz o jakość produktów.

Jak tworzymy nasze strony i sklepy internetowe?

Korzystamy z najlepszych i najbardziej cenionych rozwiązań. Najczęściej nasze projekty stron i sklepów internetowych powstają na najbardziej popularnym CMS, czyli WordPress. Dlaczego? Bo jest bezpieczny, przejrzysty, łatwy w obsłudze i nieustannie poprawiany. Nie ma nic gorszego, niż system, który przestaje być aktualizowany i zostaje porzucany przez twórców.

WordPress nieustannie się rozwija, a jego rozbudowa trwa w najlepsze. Posiada mnóstwo gotowych rozwiązań i możliwość rozbudowy według własnych potrzeb. Niezależnie od tego, czego szukasz – z WordPressem to możliwe. Najwięksi korzystają z WordPressa, a to chyba najlepsza reklama z możliwych, prawda?

Interesuje Cię autorski CMS?

Nie ma problemu! Jesteśmy elastyczni! Zarówno przy tworzeniu sklepów, jak i stron internetowych, możemy korzystać z autorskich systemów CMS. Nie jest to dla nas żadna przeszkoda. Wystarczy, że określisz swoje potrzeby, a my przygotujemy rozwiązanie, które spełni je z nawiązką.

Wybierzemy dla Ciebie środowisko, pozwalające wygodnie i prosto zarządzać Twoją stroną i samodzielnie wprowadzać zmiany. Strona, czy sklep internetowy muszą być dla Ciebie pomocą, a nie ciężarem. My to rozumiemy, dlatego tworząc nasze realizacje stawiamy na wygodę, prostotę i szybkość działania.

Dlaczego warto z nami pracować?

Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, wiemy jak działa internet. Strona, ma dawać odpowiedzi użytkownikom, a sklep ma pozwolić na łatwy i bezproblemowy zakup wszystkiego, co masz ochotę sprzedawać. Bez tego, żaden biznes nie zadziała tak, jak powinien. Nasze projekty wyróżnia kilka rzeczy:

Lekkość i szybkość działania – nasze strony wczytują się szybko na każdym typie urządzeń. Nie obciążamy ich niepotrzebnymi elementami. Dbamy o przejrzystość i łatwość obsługi. Nowoczesne i lekkie projekty, wniosą Twój biznes na wyższy poziom. Bo wiemy, jak tworzyć strony, które po prostu działają.

Responsywność – wykonane przez nas sklepy i strony doskonale wyglądają na komputerach osobistych, tabletach i telefonach komórkowych. Niezależnie od urządzenia docelowego, wszystko znakomicie się skaluje i wygląda perfekcyjnie. Bez niedziałających elementów, bez zapychaczy i bez ciężkiego kodu.

Użyteczność i łatwość w obsłudze – wiemy, jak tworzyć projekty, które działają. Poruszanie po naszych stronach to przyjemność. Zarówno sklepy internetowe i strony www tworzymy w taki sposób, aby użytkownik łatwo i szybko odnalazł to, czego potrzebuje. Ułatwiamy dotarcie do celu, a Tobie po prostu podnosimy sprzedaż!

Optymalizacja i przygotowanie pod pozycjonowanie – nie tworzymy stron, dla samego tworzenia. Chcemy Ci pomóc, dlatego dbamy o obecność wszystkich elementów istotnych dla robotów wyszukiwarki Google. Znacznie łatwiej będzie Ci zadbać o pozycjonowanie strony, która jest wykonana zgodnie z wytycznymi.

Unikalność i brak szablonów – projekty Technoholic są unikalne. Nie wciskamy Ci gotowych szablonów, które dostał ktoś inny. Stworzymy projekt dostosowany do Twoich potrzeb. Zależy nam na wyeksponowaniu Twoich zalet. Przed stworzeniem projektu dowiemy się jak najwięcej o Twojej firmie i przeniesiemy to na www!

Łatwa edycja – chcemy, abyś samodzielnie mógł edytować swoją stronę, dlatego tworzymy je w taki sposób, abyś bez problemu mógł nimi zarządzać. Ostatecznie sam decydujesz co ma się na niej znaleźć i samemu możesz nią zarządzać. Bez skomplikowanej edycji, bez konieczności całkowitej przebudowy. Wszystko zależy od Ciebie.

Panel do zarządzania sklepem – oddajemy Ci do dyspozycji panel, w którym bez problemu możesz zarządzać swoim sklepem. Monitorować sprzedaż, edytować i dodawać produkty, samodzielnie decydować o cenach i stanie magazynowym. Twój sklep daje Ci pełną wolność. Ty po prostu skupiasz się na jakości usług i zwiększaniu sprzedaży.

Narzędzia analityczne – wszystkie nasze realizacje wyposażamy w narzędzia analityczne, do których otrzymujesz dostęp. Możesz monitorować ruch i wszystko, co dzieje się na stronie www, co znacząco ułatwi Ci zarządzanie marketingiem i zwiększaniem sprzedaży. Wszystko jest łatwe w obsłudze, przejrzyste i bezproblemowe!

Redakcja na życzenie – na życzenie stworzymy od podstaw lub zredagujemy istniejące teksty na Twojej witrynie. Ty po prostu dostarczasz materiały, a my za dopłatą tworzymy z nich treści, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż. Robimy wszystko za Ciebie, a Ty cieszysz się gotowym projektem!

Skontaktuj się z nami

w sprawie projektu.