Przyszłość e-commerce leży w aplikacjach! Użytkownicy chcą i potrzebują dedykowanych narzędzi, nie tylko do zakupów ale do wszystkiego! My możemy stworzyć dla Ciebie skuteczne aplikacje webowe, które wniosą Twój biznes na nowy poziom. Naszą pracę opieramy o ceniony i bezpieczny framework Laravel. Twój biznes otrzyma dokładnie takie rozwiązanie, jakiego potrzebujesz!

Aplikacje webowe

Szukasz aplikacji webowej dostosowanej do Twojego biznesu? Chcesz efektywnie zarządzać przez dedykowane narzędzie, ale nie wiesz od czego zacząć? Stworzymy dla Ciebie aplikację webową do obsługi Twojej firmy i zarządzania czasem oraz pracą wewnątrz firmy. Opowiedz nam o swoim biznesie, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Od podstaw zbudujemy narzędzie, które pozwoli Ci na szereg działań z poziomu każdej przeglądarki internetowej Kontroluj to, co dzieje się wewnątrz Twojej firmy, na bieżąco monitoruj przepływ informacji i przydzielaj zadania. Ty powiesz nam, co jest dla Ciebie ważne, my pokażemy Ci co zrobić, żeby jeszcze lepiej zarządzać firmą.

Zbudujemy dla Ciebie dedykowany system CRM do zarządzania Twoim biznesem. Z poziomu jednego, funkcjonalnego panelu będziesz w stanie zarządzać działaniami wszystkich pracowników. Od przydzielania zadań i bieżącej kontroli nad ich przebiegiem, przez czas pracy, aż po umowy, faktury i systemy zarządzania obsługą klienta. Ty opowiesz nam o swojej firmie i pracownikach, a my zbudujemy system skrojony na miarę. Bez gotowych i szablonowych rozwiązań, dostajesz to, co pomoże Twojej firmie rosnąć, a Tobie pomoże lepiej i skuteczniej zarządzać czasem. Zaoszczędzony czas wykorzystasz na rozwój firmy, a zarządzanie załatwisz w naszym systemie CRM!

Dlaczego nasze aplikacje web?

Nie dajemy Ci gotowców. Tworzymy system CRM zbudowany specjalnie dla Ciebie. Posiada dokładnie te funkcjonalności, jakich potrzebujesz. Gotowe systemy pozwalają świetnie zarządzać relacjami z klientem, ale często posiadają mnóstwo opcji, które niekoniecznie będą Ci potrzebne. System tworzony przez nas, będzie posiadał dokładnie to, czego Ci trzeba. Bez setek opcji, których nigdy nie wykorzystasz, bez rozwiązań, które będą niepotrzebne Twojej firmie. Najpierw poznamy na czym Ci zależy, a później zbudujemy narzędzie dostosowane do potrzeb Twojej firmy.

CRM ma ułatwić i przyspieszyć zarządzanie. Korzystanie z niego ma być szybkie, proste i intuicyjne. Bez setek godzin na poznanie jego możliwości. Nasz system będzie przyjazny i łatwy w obsłudze, a do tego pozwoli Ci na rozbudowę w późniejszym czasie. Stawiając na nasze rozwiązania, otrzymujesz zawsze rzetelny support i pomoc w każdej sytuacji. Tworzymy nasze systemy samodzielnie i od podstaw i wiemy, co zrobić, żeby służył Ci jak najlepiej. Najważniejsze dla nas, jest poznanie Twoich potrzeb, a system powstaje dopiero potem. Masz realny wpływ na elementy tworzonego systemu CRM i jego funkcjonalność. Ostatecznie to Tobie i Twojej firmie ma służyć najlepiej jak to możliwe.

Co wyróżnia nasze aplikacje?

Indywidualność – System jest tworzony od początku do końca przez nas. Piszemy go dla Ciebie i pod Ciebie. Indywidualne podejście do każdego klienta, pozwala nam stworzyć dokładnie taki panel, jakiego potrzebujesz. Wszystkie funkcje dopasowujemy do Twojego biznesu i potrzeb.

Funkcjonalność – Aplikacja dostanie takie funkcje, jakich potrzebujesz. Poznamy Twoje potrzeby i wymagania, a następnie wyposażymy panel we wszystko, co będzie Ci potrzebne. Znajdziemy najlepsze możliwości i dopasujemy funkcje specjalnie dla Ciebie.

Intuicyjność – CRM, który dla Ciebie stworzymy będzie łatwy w obsłudze i przyswojeniu. Nawet jeśli będziesz musiał wdrożyć całkowicie nową osobę w obsługę systemu – uda się bez problemu. Zbudujemy panel, z którego będziesz chciał korzystać. Obsługa i budowanie relacji z klientami będzie szybsze i skuteczniejsze niż kiedykolwiek. Zaoszczędzisz czas i będziesz miał wgląd we wszystkie działania.

Bezpieczeństwo – nasze narzędzia budujemy od podstaw. Tworzymy w niezwykle popularnym i cenionym frameworku Laravel, opartym na PHP. Aplikacje tworzymy w taki sposób, aby były maksymalnie bezpieczne i użyteczne. Nie musisz obawiać się o niechciane niespodzianki. Dostajesz gotowy i bezpieczny system CRM.

Rozbudowa – Twoja firma rośnie? Potrzebujesz nowych funkcjonalności w panelu? Zrobimy to dla Ciebie! Nasze panele nie są całkowicie zamkniętym środowiskiem i wiemy, że wraz ze wzrostem Twojej firmy, możesz potrzebować nowych rozwiązań. Nasze autorskie narzędzia są przygotowane do późniejszej rozbudowy. Wystarczy, że dasz znać, czego potrzebujesz!

Wsparcie – wybierając nasze aplikacje internetowe, otrzymujesz rzetelne wsparcie i gwarancję na ich działanie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie rozwiążemy każdy problem, który się pojawi. Jeśli w ogóle się pojawi!

Responsywność – dopasowujemy nasze aplikacje do różnych rozdzielczości i wielkości ekranów. Zależy nam, abyś komfortowo mógł korzystać z panelu na różnych urządzeniach. Testujemy i sprawdzamy aplikację przed oddaniem jej w Twoje ręce. Obsługuj ją bezproblemowo na wszystkich komputerach!

Co musisz wiedzieć?

Mamy doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych dla firm różnej wielkości. Niezależnie od tego, czy masz małą firmę, która potrzebuje prostego systemu CRM do zarządzania, czy dużą firmą, która wymaga rozbudowanych rozwiązań i wielu funkcjonalności. Stworzymy dla Ciebie narzędzie idealne. W końcu oszczędność czasu, wszędzie ma podobną wartość. Ty powiesz, czego Ci potrzeba, my stworzymy dokładnie takie rozwiązanie. Na koniec przeprowadzimy dla Ciebie rozbudowane szkolenie z obsługi panelu, aby nie miał przed Tobą żadnych tajemnic. Zarządzanie firmą i budowanie relacji z klientem, jeszcze nigdy nie było takie proste!

Chcesz wiedzieć nieco więcej? Masz swoje wymagania i nie jesteś pewien, czy będziemy w stanie im sprostać? Napisz do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twojego biznesu. Zawsze staramy się znaleźć najlepsze możliwości i zbudować narzędzie idealne!

Skontaktuj się z nami

w sprawie projektu.