Czy opakowanie sprzedaje? Oczywiście, że tak! Ile razy w życiu, zdarzyło Ci się sięgnąć na półkę po coś, czego nie znałeś, ale sprawiło wrażenie produktu, który chcesz? Wziąć z półki coś nowego, tylko dlatego, że wygrała ciekawość? Pewnie przynajmniej kilka! I wiesz co? To wielokrotnie zdarza się każdemu z nas! Im szybciej zdasz sobie z tego sprawę, tym szybciej masz szansę znaleźć swoje miejsce na ciągle rosnącym rynku!

Dlatego właśnie wychodzimy naprzeciw i tworzymy opakowania, które przyciągają uwagę. Wzbudzają zainteresowanie i wzmagają chęć sięgnięcia po właśnie ten produkt. Koniec ze sztampowymi pudełkami i prostymi szarymi kreacjami. Dzisiaj opakowanie to ogromna część marketingu.

Ma obiecywać, ma dawać pewien znak i być zwiastunem tego, co możesz znaleźć w jego wnętrzu. Ty zadbasz o najwyższą jakość oferowanych produktów, a my zadbamy o najlepsze wykonanie i niebanalny design Twoich opakowań. Bo wystarczy zaledwie kilka sekund, aby potencjalny kupujący, stał się zdecydowanym klientem. Z nami to będzie Twój klient.

Po co Ci projekt opakowania, które zwraca uwagę?

Dla zyskania przewagi rynkowej! Kiedy przejdziesz się pomiędzy alejkami w jakimkolwiek sklepie, zobaczysz, setki i tysiące produktów. Mnóstwo z nich jest bardzo podobne do siebie, co więc zrobić, żeby kupujący sięgnął po ten, a nie inny produkt? Zakładając, że nie jesteś ogromną, globalną marką, Twoje zadanie jest mocno utrudnione. Twój brand dopiero startuje, więc jakoś musisz dać się poznać, tylko jak?

Tutaj z pomocą wychodzą nasze projekty opakowań. Tworzymy je w taki sposób, aby pasowały do Twojej marki, przedstawiały ją w odpowiedni sposób i “nawiązywały kontakt” z klientem. Dzisiaj liczy się faktura opakowania, jego jakość, spójność i interesujący layout. Bez tego nie masz szans zaistnieć na rynku, zapełnionym tysiącami nowych opcji do wyboru.

Dlaczego my?

Zawsze dbamy o zachowanie pewnych zasad i wytycznych przy projektowaniu pudełek i opakowań. Nie zostawiamy tego przypadkowi. U nas nie działa zasada “to teraz modne – bierzemy”. Dla nas liczy się to, co chce reprezentować Twoja firma i jak możemy przenieść to na Twoje opakowania. Spójność, to silna marka, a silna marka, to szansa na rozwój i zdobywanie nowych klientów.

Specyfika marki – przed rozpoczęciem projektowania opakowania dla Twojej marki lub produktu, staramy się poznać je jak najlepiej. Nie działamy na chybił-trafił. Chcemy oddać charakter produktu i możliwie najmocniej uwypuklić go na opakowaniu, czyli tam, gdzie dochodzi do bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi klientami.

Grupa docelowa – każdy produkt badamy pod kątem jego grupy docelowej. Opakowanie musi odpowiadać temu, co interesuje daną grupę i co przyciągnie jej uwagę. Co z tego, że opakowanie będzie atrakcyjne wizualnie, skoro nie trafi w wachlarz potrzeb danej grupy odbiorców? 

Atrakcyjny layout – gdy już poznamy grupę docelową i zestawimy ją ze specyfiką Twojej marki lub produktu, tworzymy layout łączący w sobie te dwa elementy. Dbamy, aby wszystkie nasze projekty były zgodne z dzisiejszymi wytycznymi i trendami na rynku opakowaniowym. Wszystko jednak musi zgadzać się z tym co reprezentujesz i do kogo kierujesz!

Jakość wykonania – nie sam wygląd się liczy! Pomożemy wybrać Ci materiały wysokiej jakości, aby opakowanie nie tylko atrakcyjnie wyglądało, ale również przyciągało uwagę swoim wykonaniem. Potencjalny klient to dziś wybredna jednostka, nawet mały szczegół może spowodować, że wybierze konkurencję. My zadbamy o każdy detal.

Sprzedażowa treść – pomożemy Ci stworzyć hasła wspomagające sprzedaż. Bez tego nawet najładniejsze opakowanie może zostać odrzucone w czasie selekcji zakupowej. Zadbamy o to, żeby najpierw zachęcić klienta oczami, a następnie utwierdzić go w wyborze, za pomocą odpowiednich haseł reklamowych.

Spójny marketing – wybierając nasze projekty opakowań, wiesz, że nie będą oderwane od Twojej koncepcji i pomysłu. Dbamy o stworzenie kompletnej strategii. Dopasujemy je do Twojej komunikacji i działań marketingowych oraz perfekcyjnie oddamy charakter Twojej marki. Spójny marketing to wyższa sprzedaż!

Co jeszcze musisz wiedzieć

Liczy się dla nas pełna satysfakcja. Na każdym etapie jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i komentarze. Ty znasz swoją firmę najlepiej, a my chcemy pomóc Ci zwiększyć sprzedaż. Po wszystkim otrzymasz pełnię praw autorskich do swoich opakowań i wszystkie niezbędne materiały, do użytku w przyszłości.

Dostaniesz od nas pliki do wykorzystania w druku i wersję do użytku w sieci. Zależy nam, abyś mógł w pełni korzystać z tego, co dla Ciebie przygotujemy, dlatego wszystkie potrzebne elementy na koniec trafią do Ciebie. Twój rozwój i pełne zadowolenie, są dla nas najważniejsze!

Gwarantujemy Ci pełną satysfakcję! Chcemy, abyś był maksymalnie zadowolony z naszego pomysłu – dajemy Ci możliwość wprowadzenia 3 poprawek po zakończonym projekcie. Zupełnie za darmo! Dopiero, kiedy uznasz, że opakowanie spełnia Twoje oczekiwania i jest dokładnie takie, jakiego potrzebujesz, my kończymy projekt i przekazujemy Ci wszystko na własność!

Skontaktuj się z nami

w sprawie projektu.