Potrzebujesz skutecznej kreacji graficznej, grafiki firmowej, banneru reklamowego, czy szablonu posta na Facebooka? Może interesuje Cię layout Twojej nowej strony internetowej? Trafiłeś idealnie! Mamy za sobą tysiące takich zleceń i wiesz co? Działają doskonale! Zobacz co możemy dla Ciebie wykonać!

Profesjonalny projekt lub grafika?

Dokładnie! Dzisiaj ogrom firm i agencji kreatywnych sprawia, że opcji wyboru jest mnóstwo. Dodatkowo firm korzystających z ich usług są tysiące. Spójrz na strony internetowe, materiały promocyjne i Facebookowe strony swojej konkurencji. Niewiele z nich ma u siebie materiały słabej jakości, co? No właśnie! Dzisiaj klient kupuje oczami. Dobra, profesjonalna grafika buduje Twoją wiarygodność.

Grafika musi mieć odpowiednią jakość, musi być oparta na odpowiednich materiałach, prezentować spójność wizualną z działaniami Twojej firmy i co najważniejsze – przyciągać i sprzedawać! Dobra grafika musi mieć odpowiedni klimat i to “coś”, co przyciągnie potencjalnego klienta właśnie do Ciebie. Nie wystarczy wrzucić na stronę, czy fanpage byle jakiego materiału i czekać na odzew.

Ludzie lubią i cenią kreatywność, elementy, które wywołają u nich emocje, których wywołania by się nie spodziewali. Nasze grafiki doskonale punktują oczekiwania naszych klientów i perfekcyjnie trafiają w czułe punkty odbiorców. Wybierając ekipę Technoholic, wiesz że Twoja grafika będzie intrygująca, celna, kreatywna, a przy tym przekaże odbiorcy dokładnie to, co chcesz mu powiedzieć. Podstawą skutecznej grafiki, jest dopasowany sposób komunikacji. My to mamy, bo najpierw chcemy poznać Twoją firmę!

Co wyróżnia nasze grafiki?

Dlaczego powinieneś wybrać nas, a nie firmę konkurencyjną? Co mają nasze grafiki, a o czym może pomarzyć konkurencja? Sprawdź sam i przekonaj się, że warto zainwestować w unikalność!

Kreatywność – stawiamy na real time marketing, nawiązujemy do obecnej sytuacji. Dzięki temu Twoje grafiki mają szansę trafić do szerszego grona odbiorców i zebrać więcej interakcji. 

Unikatowość – nie kopiujemy i nie odtwarzamy. Stawiamy na oryginalne pomysły. Chcemy Cię wyróżnić, nie zaś wrzucić do jednego worka z podobnymi firmami. Z nami dostaniesz unikalny pomysł.

Spójność – kreacje mają być spójne z Twoimi działaniami. Nie tworzymy projektów oderwanych od przyjętej strategii. Z nami będzie ciekawie, ale i spójnie. To najlepszy sposób na budowę rozpoznawalnej marki.

Różnorodność – mamy w zanadrzu sporo pomysłów w różnym tonie. Zależnie od obranego sposobu komunikacji dopasujemy odpowiednie grafiki i język komunikatów graficznych. Monotonia nie sprzedaje – my to wiemy.

Dobry projekt i grafika mają wywołać interakcję. Zmusić odbiorcę do pewnego działania.

Layout i graficzny projekt strony lub sklepu internetowego?

Nie tylko tworzymy od podstaw strony internetowe i sklepy, ale jeśli tego potrzebujesz – stworzymy dla Ciebie profesjonalny layout! Wiemy, jakie elementy są dzisiaj niezbędne w sklepach internetowych i na stronach firmowych. Twój projekt będzie dopasowany do dzisiejszych trendów i zgodny z tym, czego oczekujesz i co chcesz osiągnąć.

Tworzymy setki layoutów stron internetowych. Nie działamy na szablonach i zanim złożymy Ci propozycję, poznamy Twoją firmę, Twoje działania i oczekiwania. Nie musisz obawiać się projektu wykonanego w ciemno. Wszystko co tworzymy poparte jest analizą działania, grup odbiorców, a następnie od podstaw budowane, aby jak najlepiej i najcelniej trafiać w potrzeby!

Nadążamy za trendami i wytycznymi dla webmasterów. Potrafimy oddzielić działania skuteczne od popularnych. Setki wykonanych przez nas projektów pokazują, że wiemy kiedy dany pomysł zadziała, a kiedy warto postawić na coś innego. Pomożemy Ci znaleźć optymalne rozwiązanie i zbudować Twój layout w taki sposób, żeby był maksymalnie wygodny dla użytkownika.

Co dla Ciebie stworzymy?

Grafika na stronę WWW – pomożemy wybrać optymalne materiały graficzne, stworzyć komunikat marketingowy i dopasować grafikę do miejsca, w jakim ma się znaleźć. Czy to grafika na slider, czy na podstronę, czy jakikolwiek inny element www – stworzymy to dla Ciebie!

Layout strony i sklepu – nowoczesny, lekki, zgodny z trendami. Zbudujemy dla Ciebie od podstaw layout strony www i sklepu internetowego. Bierzemy pod uwagę komfort użytkownika, trendy i lekki smukły wygląd. Z naszych layoutów łatwo stworzyć działającą machinę sprzedażową.

Post na Facebooka – skomponujemy dla Ciebie sprzedażowy post na Facebooka, oparty o dobrą grafikę lub zdjęcie. Nasze posty trafiają do odbiorców, wywołują interakcje i zachęcają do polubień. Tworzymy pojedyncze posty i całe harmonogramy gotowych kreacji na portale społecznościowe. Wedle Twojego życzenia.

Baner reklamowy – potrzebujesz reklamy outdoorowej, a nie masz pomysłu? Nie szkodzi! My go mamy. Tworzymy projekty reklam online i offline. Dopasujemy wymiar, komunikat i grafikę. Twoje banery będą przyciągać wzrok i sprzedawać. Wszystko spójnie z Twoją kreacją wizualną!

Projekty POS – punkty wspomagające sprzedaż. Standy, naklejki, katalogi, broszury, etykiety. Wszystko czego Ci potrzeba, żeby poszerzyć swój asortyment i zwiększyć sprzedaż w swojej firmie. Mamy za sobą skuteczne realizacje dla wielu branż. Dla Ciebie także przygotujemy coś specjalnego.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Wszystkie projekty, które otrzymasz po zakończeniu umowy, stają się Twoją własnością. Dajemy Ci niezbędne pliki w potrzebnych formatach, informacje na temat stosowania i wdrażania. Na życzenie przygotujemy dla Ciebie wersję na stronę WWW i wersję gotową do druku. Nasze projekty zawierają wszystkie niezbędne elementy, spady i marginesy. Nie musisz martwić się, że coś zostanie ucięte, czy niedopasowane. Dbamy także o dobór odpowiedniej palety barw podczas projektowania. Unikniesz dzięki temu przykrych niespodzianek i innych kolorów po wydruku.

W razie jakichkolwiek pytań możesz się z nami skontaktować. Odpowiemy na Twoje wątpliwości i wyjaśnimy jak działamy. Zajrzyj także do naszych realizacji i zobacz sam, jakie projekty mamy za sobą.

Skontaktuj się z nami

w sprawie projektu.