Przygotujemy dla Twojej  firmy i marki kompletną identyfikację wizualną! Zastanawiasz się, czy jest Ci potrzebna? Usiądź wygodnie i przekonaj się, że jak najbardziej! Im szybciej zdecydujesz się na spójną strategię wizualną, tym lepiej dla Twojej firmy!

Czym jest identyfikacja wizualna i dlaczego jej potrzebujesz?

Identyfikacja wizualna czyli narzędzie do kreowania Twojej marki i firmy w internecie. To zestaw określonych cech, które pozwolą Ci zbudować silną i spójną markę. Wzmocnisz jej wartość i rozpoznawalność na rynku, znajdziesz jej miejsce w gąszczu innych firm o podobnej specyfice. Uzyskasz trwałą przewagę nad konkurencją! To wartość, której nie da się łatwo wycenić.

Wizualne zidentyfikowanie Twojej firmy bądź marki, ma za zadanie wywołać pozytywne skojarzenia u potencjalnego klienta, stworzyć więź i zbudować zaufanie. Wszystkie te elementy mają wzmocnić Twoją pozycję i zachęcić potencjalnego odbiorcę do wyboru właśnie Ciebie.

Dobrze zaprojektowana identyfikacja, tworzy bazę zaufanych klientów, którzy chcą profesjonalnej i rzetelnej obsługi. Tylko od Ciebie zależy, czy już w pierwszym kontakcie im to pokażesz – od tego jest właśnie identyfikacja wizualna! Przypadkowy wizerunek, to żaden wizerunek.

Pierwsze wrażenie robisz tylko raz, z nami będzie najlepsze z możliwych.

Elementy identyfikacji wizualnej

Kompletna identyfikacja składa się z kilku niezbędnych elementów, my stworzymy je dla Ciebie w oparciu analizę grupy docelowej, Twoich oczekiwań i specyfiki marki. Nie tworzymy szablonów. Dla nas najważniejsze jest wyróżnienie na rynku właśnie Ciebie. Bez gotowców i sztywnych ram. Tylko Ty i elastyczna strategia. Strategia, która ma Ci pomóc w sprzedaży. Bez tego żadna kreacja nie jest nic warta.

W oparciu o rozbudowany wywiad i określenie Twoich potrzeb, na życzenie otrzymasz kompletną księgę znaku, która zawiera w sobie:

Logo – podstawowy element każdej identyfikacji wizualnej. Twój znak firmowy. Wyróżni Cię na rynku, wzbudzi pozytywne skojarzenia i w pełni odda charakter Twojej marki, czy produktu. 

Zasady stosowania logo – jego konstrukcja, logo na siatce, pole ochronne logo, minimalna wielkość, dopuszczalne logo, skalowanie, czy niedozwolone modyfikacje. Z nami Twoje logo będzie bezpieczne i usystematyzowane. Nie zaskoczy Cię złe umiejscowienie, nieprawidłowy rozmiar, czy złe zastosowanie. Wszystko będzie dopracowane i gotowe!

Potrzebujesz więcej? Nie ma sprawy. Stworzymy dla Ciebie kompletny Brand Book, czyli księgę identyfikacji wizualnej marki. Co otrzymasz w komplecie?

Księga znaku – wszystko to, o czym przeczytałeś wyżej. Logo, zasady korzystania i kompletny przewodnik po tajnikach Twojego znaku firmowego. Po prostu fundament w budowie silnej marki i pierwszy krok do jej rozwoju!

Kolorystyka firmy – zestaw barw i odcieni odpowiedni dla Twojej marki i produktu. Podkreśli jego mocne strony i przykryje te słabsze. Wpasuje się w całą strategię, odda charakter i zbuduje u odbiorcy odpowiednie odczucia – stąd już tylko krok do skutecznej sprzedaży. Otrzymasz pakiet kolorystyki podstawowej, uzupełniającej, monochromatycznej, skalę szarości i zestaw achromatyczny!

Krój pisma – cech graficzne, krój, kształt i odpowiednie modyfikacje dopasowane do Twoich potrzeb. Odpowiednio dobrany krój pozwoli Ci na skuteczne działania i komunikaty na każdym etapie. Niczego nie zostawimy przypadkowi. Bo dobrze dobrany font wzbudza zaufanie i zwiększa poczucie profesjonalizmu.

Projekty materiałów firmowych – wizytówki, papier firmowy, koperty teczki, pieczątki, stopki mailowe, czy szablony prezentacji. Otrzymasz od nas to i jeszcze więcej, zależnie od tego czego potrzebujesz. Opracowanie spójnych materiałów firmowych pozwala budować silny brand i wskoczyć kilka poziomów wyżej, niż firmy konkurencyjne.

Opakowania i pudełka firmowe – potrzebujesz opakowania, które przyciągnie klienta i podniesie prawdopodobieństwo wyboru właśnie twojego produktu? Tworzymy opakowania, które sprzedają i przyciągają wzrok. W ofercie kompletnej identyfikacji marki – masz to zapewnione!

Oznakowanie samochodów – grafika na samochód firmowy? Z nami to możliwe, tworzymy projekty, które zwracają uwagę i pomagają identyfikować się z marką. Definiujemy oczekiwania i potrzeby. Nasze grafiki na samochodach pasują do Twojego brandu i zapadają w pamięć.

Ubiór pracowników – chcesz zbudować silną i profesjonalną markę? Ubiór jest kolejnym elementem, na który musisz zwrócić uwagę. Projektujemy uniformy dla pracowników. Odpowiednio oznaczymy każdy element garderoby. Stworzymy profesjonalny outfit do użytku codziennego i taki na specjalne okazje!

Oznakowanie siedziby firmy – wewnątrz i na zewnątrz. Stworzymy emblematy i kompletne oznakowanie, aby Twoja firma była widoczna z daleka. Szyld, neon, flaga, czy billboard – wszystko co przyciąga wzrok i pozwoli zapamiętać Twoją firmę!

Wystrój wnętrz – potrzebujesz czegoś więcej niż oznakowanie wnętrza? Nie ma problemu, stworzymy pełną identyfikację wystroju. Twój brand będzie znakował te elementy, które wybierzesz. Wiemy, jak działać kompleksowo i przygotujemy co trzeba, z najwyższą starannością.

Materiały firmowe – Gazetki, segregatory, reklama w prasie, ulotka. To wszystko również dla Ciebie zaprojektujemy. Zależy nam, żeby Twoja firma rosła. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a Ty masz spokojną głowę.

Wygląd stoiska / ekspozycji – Kompletny projekt stoiska firmowego i ekspozycji firmy na wydarzeniach branżowych. Z nami Twoje stanowisko będzie zwracać uwagę już z daleka, tylko od Ciebie zależy, jak to wykorzystasz!

Co musisz wiedzieć?

Pracujemy tylko na licencjonowanych materiałach, nie wykorzystujemy treści nielegalnych i blokowanych prawami autorskimi. Otrzymując od nas projekt, zyskujesz do niego pełne prawo i staje się Twoją własnością. Przygotujemy dla Ciebie różne wersje – do druku i wykorzystania online. Otrzymasz wszystkie formaty, jakich potrzebujesz. Dostarczone przez Ciebie materiały graficzne poddamy profesjonalnej obróbce graficznej i niezbędnemu retuszowi. Ty dajesz nam wiedzę o swojej firmie, my zajmiemy się resztą!

Skontaktuj się z nami

w sprawie projektu.